Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Zeytin - 2006 arrow Osman Nuri Doğru Açıkladı. "Yürüyeceğiz"
Osman Nuri Doğru Açıkladı. "Yürüyeceğiz" Yazdır E-posta
Cuma, 03 Kasım 2006

02 Kasım 2006 Perşembe

Image
Osman Nuri Doğru
Marmarabirlik 150 sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nuri Doğru Marmarabirlik Merkez Yönetiminin Mudanya için zeytin alımında kota uygulamasını sert bir dille eleştirdi.

"Bunları aşağı indiremez isek Marmarabirlik'in kapısına kilit vurulur" diyen Osman Nuri Doğru Bursa Valiliğine bir dilekçe yazdığını ve yürüyüş izni istediğini belirtti. Gereken iznin verilmesi durumunda sesli bir yürüyüş gerçekleştirecek lerini söyleyen Osman Nuri Doğru gerçekleşmesi durumunda tüm zeytin üreticilerini bu protesto yürüyüşüne katılmaya davet etti.

Buna rağmen Marmarabirlik Genel Merkezi'nin geri adım atacağına inanmadığını belirten Doğru Radyo POYRAZ mikrofonuna "bunlardan herşey beklenir" dedi. Mudanya'nın en fazla delegeye sahip olan kooperatif olduğunu vurgulayan Doğru, Mudanya'ya özel bir oyunun oynandığını, Mudanya delegeleri'nin azaltılmak istendiğini ifade etti.

Osman Nuri Doğru'ya Marmarabirlik Yönetiminde bulunan Sayın Emir SOYDAN'a alınan bu kararların üreticiye zarar verdiğini neden böyle kararlar alındığını sormuyormusunuz ? Sorusunu yönelttiğimizde Doğru ;

Röportajı sesli dinlemek için haberin Devamını Oku geçişini tıklayın

 

"Soruyoruz fakat bizim gücümüz bu kararları değiştirmeye yetmiyor denilerek kestirip atılıyor.Aslında bu soruyu telefonu var arayıp Emir Soydan'a sorun ben bu onun yerine açıklama yapamam" cevabını aldık.

Şenol Seven sözcülüğünde organize olma çalışmalarını yürüten Zeytin ve Zeytinyağı Müstahsilleri Derneği için "Zeytin üreticisi için yapılan her güzel şey doğrudur. Hayırlı olsun.Allah muvaffak etsin.Allah razı olsun. Şenol Seven güzel bir şey düşündü" dedi.

Şenol Seven ile aynı anda Radyo POYRAZ'da karşılıklı koltuklara oturarak yayına katılırmısınız?

Röportajı dinlemek için çal butonunu tıklayın.

Sorumuza Osman Nuri Doğru;


"Karşılıklı koltuklarda değil, kolkola olarak yayına katılırım, birbirimize destek olmalıyız.Bana yardımcı olmalarını istiyorum." dedi.

Pek çok açıklamalarda bulunan Osman Nuri Doğru ile yaptığımız bu röportajı dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Zeytin ve Zeytinyağı Müstahsilleri Derneği kurma çalışmalarını yürüten Şenol Seven'in bu konu hakkındaki açıklamalarını dinlemek ve okumak için TIKLAYIN.

 


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >