Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Fahrettin Bahcuvancı CHP'den İstifa Etti.
Yazdır E-posta
Çarşamba, 07 Ocak 2009

Fahrettin Bahcuvancı CHP'den İstifa Etti.

Fahrettin Bahcuvancı
1970’li yıllarda CHP Mudanya Gençlik Kolu Başkanlığıyla başlayan siyaset hayatını CHP ve SHP’nin çeşitli kademelerinde sürdüren Fahrettin Bahcuvancı CHP’den istifa ettiğini açıkladı.

 

Siyasete CHP Gençlik Kolları ile 1970’de başlayan Bahcuvancı, 1986-1990 SHP İlçe Yön. Krl. Üyeliği, 1990-92 SHP İlçe Başkanlığı, 1992 CHP Kurucu İlçe Başkanı, 1994 CHP Belediye Başkan Adayı, 1995-1999 İl Yön. Kurulu üyeliği, bir yıl CHP İl Başkan Yardımcı’lığı, 1999-2002 Mudanya ilçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkanlığı, 4 Dönem Kurultay Delegeliği yapan Bahçuvancı istifası ve istifa gerekçesini şu sözlerle açıkladı;

 

 

“Bu dönem il ve ilçe başkanlığının sorumsuz tavrı anti demokratik faşizan baskıları ile parti üyeleri partinin seçmenleri hiçe sayılarak onurları ve tercihleri hiçe sayılıp Mudanya seçimlerini kaybetmeyi de göze alarak örgütün baskısına rağmen yanlış karar yanlış bir tercihle partinin geleceğiyle oynanmıştır, bu nedenle 40 yıldır hizmet ettiğim partimden içim kan ağlayarak istifa ediyorum”

 

Bahcuvancı ayrıca bugünden itibaren CHP’de istifaların arkasının geleceğini ve kendisinin de bu konuda istifa kampanyası başlattığını belirtti.


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 11-01-2009 05:21
 
kayıplar artıcak
chp adayını masalarda hatır işinde ortamlarda belirlemek binlerce seçmenine yapılan ihanettir kişisel rantların sahası deildir orası,ahmet çiftçi gibi vizyonlu bi lideri gölgelemek sonu belli bir seçime girmekte ısrar etmektir.Bu tutumu eğer chp ülkemizin heryerinde sergiliyorsa muhalefet olmak bile haketmedikleri bir başarıdır köt ve dilsiz bir il yönetimi malesef en büyük kalelerinden biri mudanyada chpnin sonu olucaktır.yanlış ata yanlışlara ısrarla oynamanın bedelide ağır ödenecektir sandıkta...
Giriş yapıldı
 
Bu posta adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >