Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Arşiv arrow MHP İlçe Başkanı Fatih Köse'den Basın Açıklaması
Yazdır E-posta
Perşembe, 25 Aralık 2008

MHP İlçe Başkanı Fatih Köse'den Basın Açıklaması

tıkla resmi büyüt
MHP Mudanya İlçe Başkanı Fatih Köse
(tıkla resmi büyüt)
Değerli Mudanyalı hemşehrilerimiz malumunuz üzere Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya Belediye Başkan Adayı Rafet Şengül Beyefendi başkan adaylığı açıklandıktan sonra geçirdiği rahatsızlık üzerine tedavi görüyordu. Bu talihsiz olay  bizleri ve siz değerli Mudanya'lı hemşehrilerimizi çok üzmüştü. Bu süreç sırasında bizleri yalnız bırakmayan siz değerli Mudanya'lı hemşehrilerimize Belediye Başkan adayımız Rafet Şengül Beyefendi ve partim adına şükranlarımı sunarım.

 

Ancak bir hususuda belirtmeden geçemeyeceğim. Bu talihsiz olaydan meded ummaya kalkan bazı siyasetçilerin olması, bu kişilerin karakterlerini ve siyaset

 Rafet Şengül

          MHP Belediye Başkan Aday'ı

                     Sn.Rafet Şengül

anlayışını ortaya koymuştur. Siyaset bu kadar kirlenmiş olmamalıydı. Siyasi arenada kendilerine güvenmeyen siyaset bukalemunlarına Mudanya'lı hemşehrilerimizin 29 Mart'ta gereken cevabı vereceğinden  hiç şüphem yoktur. Bu tarz siyasetçiler artık tarihin karanlık sayfalarında kaybolup gideceklerdir. Bu zihniyetteki insanların Mudanya'yı yönetmeye talip olması tarihi, şereflerle dolu, onurlu Mudanya'lı hemşehrilerimize hakarettir.

Mudanya'lı hemşehrilerim, umutla ve çoşkuyla beklediğimiz Belediye Başkan Adayımız Rafet Şengül Bey, çok şükür tedavisini tamamlayıp aramıza dönmüştür. Kısa bir süre evinde istirahat ettikten sonra seçim çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Seçim çalışmalarını, bizleri duaları ve ziyaretleriyle yalnız bırakmayan siz değerli Mudanya'lı hemşehrilerimizle birlikte yapacağız.

Temiz siyasetimizin, gerçekleştirilebilecek projelerimizin, önce adalet anlayışımızın, insan sevgisi odaklı yaklaşımımızın, sonsuz hoşgörülü olarak herkese kapımızın açık olması sonucunda 29 Mart 2009 tarihi Mudanya'lı hemşehrilerimizin zaferi olacak ve Mudanya hak ettiği yönetime kavuşacaktır.


Saygılarımla

Fatih Köse

MHP Mudanya İlçe Başkanı


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >