Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Erkekler Hentbol İl Birincisi Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu
Yazdır E-posta
Salı, 23 Aralık 2008

Erkekler Hentbol İl Birincisi Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu

tıkla resmi büyüt
Şampiyonlar Kupayı Kaymakam Adem Öztürk'ün elinden aldı.
(tıkla resmi büyüt)
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Lig Heyeti Küçükler kategorisi Erkekler Hentbol İl Birinciliği final karşılaşması ve ödül töreni Mudanya İlçe Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. B Grubu Birincisi Mehmet Aker İlköğretim Okulu Erkek Hentbol Takımı ile karşılaşan A Grubu Birincisi Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu Erkek Hentbol Takımı karşılaşmadan galip ayrılarak Küçükler Lig Heyeti Hentbol Erkekler İl Birincisi oldu.

 

Bu kategoride ikincilik Mehmet Aker, üçüncülük Abdurrahman Vardar, dördüncülük ise Özel Meltem İlköğretim okulu erkekler hentbol takımının oldu.

Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu Erkek Hentbol takımı böylelikle 5-7 Ocak 2009 tarihlerinde Malatya'da Türkiye Grup Birinciliği müsabakalarında Bursa İlini temsil edecek.

  
  
  


Karşılaşma öncesi www.mudanya.gen.tr mikrofonlarına konuşan Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Sümbül Peksert ve takım çalıştırıcısı Hüsamettin Güner takıma güvendiklerini, karşılaşmadan galip ayrılarak il birincisi olacaklarına emin olduklarını üç yıldan bu yana gerçekleştirdikleri çalışmaların neticesini bu yıl Türkiye Şampiyonu olarak Bursa'ya ve Mudanya'ya armağan etmek istediklerini söylediler. Karşılaşma sonucunda İl Birincisi olan Hatice İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu Erkekler Hentbol Takımı 5-7 Ocak 2009 Malatya Türkiye Grup Birinciliği Karşılaşmalarına katılmaya hak kazandı.

Sümbül Peksert'in açıklaması
Hüsamettin Güner'in açıklaması

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Lig Heyeti Küçükler kategorisi kızlar hentbol il birinciliğinde ise sıralama şöyle oldu;

1.Yeşilevler Münevver Özran İlköğretim Okulu
2.Görükle Alşemsettin İlköğretim Okulu
3.Mudanya Cafer Yener İlköğretim Okulu
4.Erdoğan Şahinoğlu İlköğretim Okulu

www.mudanya.gen.tr ve Radyo POYRAZ olarak İlçe genelinde sportif faaliyetlerde İlimizi ve İlçemizi başarıyla temsil eden takımlarımızı kutluyor, emeği geçenlere teşekkür ediyor, bundan sonraki karşılaşmalarda başarılarının devamını diliyoruz.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >