Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Arşiv arrow Mudanya'da Bayramlaşma
Yazdır E-posta
Salı, 09 Aralık 2008

Mudanya'da Bayramlaşma

Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma Kaymakam Adem Öztürk'ün katılımı ile Mudanya Beledisi Düğün Salonu'nda başladı. Kamu kurum ve kuruluşları idare amirleri, siyasi partiler, belediye başkanları, sivil toplum örgütleri'nin katılımı ile gerçekleşen bayramlaşma, İlçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Hastane'de devam etti.

Kaymakam Adem Öztürk Mudanya Beledisi Düğün Salonu'nda yaptığı konuşmasında bayramın birlik beraberlik huzur ve hoşgörü içerisinde kutlanmasından duyduğu mutluluğu vurgulayarak bayramlaşmaya katılanların bayramını kutladı.

Kaymakam Öztürk konuşmasının devamında "Hepinize sevdiklerinizle, ailenizle, yakınlarınızla, huzur, sağlık, mutluluk dolu nice bayramlar diliyorum.

Hepinizin bildiği gibi bayramlar, birlik beraberlik, hoşgörü, saygı, sevgi, yardımlaşma, dayanışma gibi güzel duyguların yoğun olarak yaşandığı müstesna günlerdir. Bizlerde İlçemiz'de bayramın amacına uygun olarak, birlik beraberlik içerisinde, tüm kamu kurumlarımızla, belediyelerimizle, seçilmişlerimiz ve atanmışlarımızla, kamu hizmetini vatandaşlarımıza en güzel şekilde sunmayı amaçlıyoruz.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde, daha iyi şartlarda yaşaması için çaba sarfediyoruz. Bunun için ben bizimle aynı anlayış ve iş birliği içerisinde çalışan tüm kamu kurum temsilcilerine ve belediye başkanlarımıza, İl Genel Meclis Üyelerimize ve muhtarlarımıza, basınımıza teşekkür ediyorum.Amacımız Mudanya'ya güzel hizmet ederek arkamızda iyi ve hoş izler bırakmanın mutluluğunu yaşamaktır.Hepinizin bayramını tekar kutluyor bayramın ülkemize, islam alemine ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyor saygılar sunuyorum." dedi.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >