Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Emir Ali Usta Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
Yazdır E-posta
Cumartesi, 13 Aralık 2008

Emir Ali Usta Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı.

tıkla resmi büyüt
Emir Ali Usta Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı.
(tıkla resmi büyüt)

Emir Ali Usta Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya Belediye Başkanlığı aday adaylığını bir basın toplantısıyla açıkladı.Emir Ali Usta Ömerbey Mahallesi Belediye Yeni İşmerkezi'nde bulunan CHP İlçe Merkezi'nde yaptığı aday adaylığı açıklamasında 29 Mart 2009 günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin önemini vurgulayarak, Mudanya'yı yıllardır yöneten yerel yöneticilerin kalkınma tercihlerini yapamadıklarını savundu.

Usta Mudanya'nın kalkınmasında tek çıkış yolunun turizm olduğuna dikkati çekerek "Kısacası İlçemizin cazibe merkezi olması gerekmektedir. Bu nedenle aday olduğum takdirde partimizin ürettiği projeler doğrultusunda öncelikle 5 yıl süresince yapacağımız hizmetlerin başlama ve bitiş tarihlerini iki ay opsiyonlu olarak mali kaynaklarıyla beraber sizlerle paylaşacağız" dedi.

 

Usta örnek olarak Uzunyalı plajının sahil yolu ile halka açılması projesini vererek  bu projenin başlama, bitiş tarihleri ve mali kaynağının seçimlerden önce açıklanacağını belirtti. "Gökteki yıldızları vaat etmeyeceğiz" diyen Usta ayakları yere basan projeleri hayata geçirmek istediğini söyledi.

CHP'den kim belediye başkan adayı olursa olsun  her türlü desteği vereceğini vurgulayan Emir Ali Usta, iki dileği olduğunu birincisi'nin CHP bayrağını Mudanya Belediyesine dikmek, ikincisi'nin ise Mudanya'yı 5 yılın sonunda Marmaris, Bodrum ve Kuşadası ile yarışır hale getirmek olduğunu söyledi.

  
  
  
  


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 11-01-2009 05:20
 
...
malesef ki ben ve arkadaşlarım hatta tüm mudanya üzülerek okuduk ama insanlar çağ dışı siyasetin pençesinde..
Giriş yapıldı
 
Bu posta adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >