Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Demirhisar'dan Eğitime Farklı Destek
Yazdır E-posta
Cumartesi, 06 Aralık 2008

   Demirhisar'dan Eğitime Farklı Destek

tıkla resmi büyüt
Erol Demirhisar'ın Bayram Hediyesi Herkesi Mutlu Etti.
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya Hatice-İsmail Hakkı Kayan İlköğretim Okulu 6A sınıfı öğrencisi Emre Şerifoğlu ’na (13) , Başkan Demirhisar’ın hediye ettiği tekerlekli sandalye ile bayram öncesi mutluluğun en güzelini yaşadı.
Yürümekte zorlanan minik Emre doğuştan rahatsız olup  yürüme zorluğu çekerek okuluna gidiyordu. Geçen yıl  okulda teneffüse çıkarken merdivenlerden düşüp ayağına basılması ile durumu kötüleşen Emre bu yıl okula gelmekte zorluk çekiyordu.

 

Bunun üzerine Başkan Demirhisar, kendisine bir tekerlekli sandalye hediye etti. Ayrıca minik emre oturduğu yer okula uzak olması nedeni ile okula gidip gelebilmesi için de servis ayarlanacağı sözünü veren Demirhisar, “Engelliler Haftası nedeniyle ilçemizde birçok etkinlik yaptık, bu münasebetle okula gidip gelen bu çocuğumuza Belediye ve Engelliler Derneği olarak kendisine bir tekerlekli sandalye aldık ki okula daha rahat gidip gelebilsin diye güle güle kullansın” derken küçük Emre ve ailesi de başkan ve engelliler derneğine teşekkür etti.


Yazdır | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumları
1. 07-12-2008 20:12
 
YARDIM ELİ UZATAN BAŞKAN'A HELÂL OLSUN.
Mudanya Belediye Başkanımız Sayın Demirhisar Ülkemiz vatandaşı Mudanya İlçemiz ikâmet edip yaşayanı olarak ihtiyacı olan bizler hepimiz için takdir edilmesi gereken yürümekte zorluk çeken evladımıza gerekli olan sağlamış olduğu tekerlekli 
sandalye vermesi duyarlı davranışı takdirimi belirtir teşekkür ederim.Hepsi bir birinden önemli değerlere sahip olan Mudanya İlçemiz bulunup ticaret yapan iş adamı esnaflarımız bizler hep beraber ihtiyacı olan 7'den,70'e engelli özürlü gelen seslere kulak verip uzatılan yardım elleri hiç eksik olmasın hizmet yarışı hiç eksik olmasın geçmişte dün olduğu gibi bu günde devam.Mudanya İlçemiz Beldeleri Semt, mahallelerimiz Halkımızı Kurban Bayramı Hepimiz İçin Hayırlara Vesile Olması Dilek Temennimle Kutlu Olsun.Saygılarımla
Misafir
 
ozkes

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >