Haber Arşivi
Yazdır E-posta
Cumartesi, 06 Aralık 2008

Ahmet Atilla Çiftçi CHP'den Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıkladı.

tıkla resmi büyüt
Ahmet Atilla Çiftçi
(tıkla resmi büyüt)

Ahmet Çiftçi'nin Konuşması Tıkla Dinle
Ahmet Atilla Çiftçi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya Belediye Başkan Aday Adaylığını CHP İlçe Merkezinde kalabalık bir toplulukla açıkladı.

Ahmet A. çiftçi parti merkezinde yaptığı açıklamada yapılacak seçimin Ülkemiz ve demokrasimiz açısından öneminin farkında olduğunu vurguladı.Mudanya'nın yıllardır çağdaş, demokratik, şeffaf yönetim anlayışından mahrum kaldığını ve çok şey kaybettiğini savunan Çiftçi kayıpları gidermek ve Mudanya'yı yeniden çağdaş bir görünüme kavuşturmak için tüm Mudanyalıların çaba sarfetmesi gerektiğini belirtti.

 

Mudanyalıların güçlerini birleştirerek, potansiyellerini kullanarak, çağdaş belediye yönetimini inşaa etmesi gerektiğini söyleyen Ahmet Çiftçi'nin açıklama sırasında heyecanlı olduğu gözlendi.

Çoşkulu bir kalabalık karşısında aday adaylığını açıklayan Çiftçi, Mudanya'nın her şeye layık ve her şeye hazır bir İlçe olduğunu, Mudanya'yı yetkin ve ehil kişilerin yönetmesi gerektiğini vurgulayarak "Bilgi ve beceri ile donanmış insanların kendini göstermesi zamanı gelmiştir, hatta geçmektedir. Yerel yönetimler ikbal ve geçim kapısı olarak görülmemelidir.Orası kenti daha ileriye, daha çağdaşlığı, insan odaklı bir yapıya ulaştıran hizmet kapısı olmalıdır. Bu anlayıştan hareketle yola çıktık, sizlerden destek isteyip görev beklemekteyim" dedi.

Mudanya'nın imar, ulaşım, turizm, eğitim, kültür, sosyal yapılar alanlarında büyük projeleri gerçekleştireceği bir alan olması için azim ve kararlılıkla çalışacağını belirten Ahmet Atilla Çiftçi'nin konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

Katılımcı, şeffaf, demokrat, çağdaş ve ahlaklı bir yerel yönetim yapısı inşaa edeceği sözünü veren CHP Mudanya Belediye Başkan aday adayı Ahmet Çiftçi Mudanya'yı Marmara'nın incisi yapmaya aday olduğunu söyleyen Ahmet Atilla Çiftçi konuşmasının bir bölümünde kendisini tanıttı.

Çiftçi bu bilgi ve deneyimini Mudanya'yı seven insanların ısrarları sonucunda Mudanya için kullanmak istediğini vurgulayan Çiftçi, Mudanya'yı Sosyal Demokrat bir belediyecilik anlayışının yönetmesi için destek istedi.

"Mudanya Bizim Onurumuzdur" diyen Çiftçi belediye başkanlığı'nın şahsi talebi olmadığını aday adaylığı'nın Mudanya halkının ezici bir çoğunlukla aday adaylığını istediğini bu yönde irade gösterdiğini vurguladı. Çiftçi " Biz bu iradeye boyun eğmiş Mudanya halkının isteğini görev kabul ederek yola çıktık aday olduk" dedi.

Mudanya'yı Mudanya sevdalısı kişilerin yönetme zamanının geldiğini söyleyen Ahmet Atilla Çiftçi  "Mudanya'yı ortak bir akılla yönetme görevini üstlenmeye talibim.Sizleri seviyorum, sizlere hizmete hazırım." dedi.

 

CHP Belediye Başkan Aday Aday'ı Ahmet Atilla Çiftçi

Çiftçi Mudanyalı, İlk okulu Şükrü Çavuş İlk okulunda, Orta Okulu ve Liseyi Ahmet Rüştü Lisesinde bitiren Ahmet Çiftçi Üniversite işletme eğitimi aldı.

İngiltere'de 4 yıl yüksek lisans yapan Çiftçi 1984 yılından bu yana çeşitli bankaların şube müdürlükleri, bölge koordinatörülüğü yaptıktan sonra 19 yıldır aralıksız bir banka'nın Bursa Bölge Müdürlüğü görevini sürdürdü.

Mudanya'yı temsilen Bursa Sanayi ve Ticaret Odası (BTSO) Meclis Üyesi olan Çiftçi aynı zamanda BTSO Bankacılık Meslek Komitesi Başkanı.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >

Bursa Hava Durumu

BURSA 

Mudanya Rehberi

Kayıt Ekle
Arama