Haber Arşivi arrow Haber Arşivi arrow Mudanya Musiki Derneği Çalışmalarına Başlıyor.
Yazdır E-posta
Pazartesi, 17 Kasım 2008

Mudanya Musiki Derneği Çalışmalarına Başlıyor.

tıkla resmi büyüt
Rıza İşinibilir, Öner Kıran
(tıkla resmi büyüt)
Mudanya Musiki Derneği Kurucu Başkanı Rıza İşinibilir www.mudanya.gen.tr ve Radyo POYRAZ'a nezaket ziyaretinde bulundu. Rıza İşinibilir'e Mudanya Musiki Derneği'nin çalışmalarının ne aşamada olduğunu sorduk. İşinibilir ilk toplantılarını gerçekleştirdiklerini, çalışma saatleri ve ilk tanışma toplantısı hakkında kararlar aldıklarını söyledi. İşinibilir Mudanya Musiki Derneği olarak ilk çalışma ve tanışma toplantılarının 18 Kasım 2008 Salı akşamı 20.00 ile 22.30 saatleri arasında gerçkleştireceklerini, daha sonraki çalışmaların ise Pazar günleri 15.00 ile 17.00 arasında Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Binası üst katında sürdürüleceğini belirtti.

 

Büyük bir hızla üye sayılarının arttığını ifade eden İşinibilir amaçlarının kısa sürede çocuk korosunu faaliyete geçirmek olduğunu vurguladı. Mudanya MUsiki Derneği'nin konservatuar ağırlıklı muzik eğitim çalışmaları içinde olacağını belirten Rıza İşinibilir, çeşitli ensturuman kursları açacaklarını söyledi.

Gayelerinin tüm Mudanya halkını memnun etmek olduğunu vurgulayan Rıza İşinibilir, derneğin herkese açık olduğunu, Mudanya'nın ismini her zaman her yerde büyük bir çalışma şevki ile duyurma arzusunda olduklarını ifade etti.

Rıza İşinibilir derneğe üye olmak isteyenlerin, dernek binasından üye formu alarak, 1 adet fotoğraf ve nufüs sureti ile  başvurmaları gerektiğini söyleyerek, başvuruların dernek yönetim kurulunca değerlendirileceğini ve en geç 1 ay içerisinde başvuru yapan kişiye kararın bildirileceğini ifade etti.

Mudanya Musiki Derneği ile ilgili olarak bilgi almak isteyen vatandaşların şimdilik 0533 323 60 59 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceğini söyleyen İşinibilir başvuruda bulunduklarını kısa sürede sabit telefonlarınında faaliyete geçeceğini belirtti.


Yazdır | E-posta

Bu Yazıyı Yorumlayın
RSS Yorumları

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen giriş yapın ya da kaydolun.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Önceki   Sonraki >